Nie trać kontroli, sprawdź czy nie pijesz alkoholu w sposób ryzykowny.

O nas

Fundacja „Zwalcz Nudę”

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich czy projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, przygód i nowych doświadczeń.

NASZE PROJEKTY:

Warszawskie Dni Rodzinne
Dni Rodzinne to dwa weekendy w roku, podczas których stolica zamienia się w wielki plac zabaw. Projekt logistycznie zbliżony jest do Nocy Muzeów – firmy i instytucje kierujące swoją ofertę do rodzin organizują w swoich punktach dni otwarte, a my zbieramy wszystkie wydarzenia w jednym miejscu, by ułatwić ich wyszukiwanie zainteresowanym. Dzięki współpracy z ponad dwustoma punktami rodzinnymi  tworzymy wyjątkowy program animacji. Wszystko jest otwarte, bezpłatne i nastawione na rodziny. W 2015 roku Dni Rodzinne odbyły się też w Poznaniu i Trójmieście.

Narodowy Dzień Sportu
To dzień, w którym wszystkie ważne punkty sportowe w Polsce przygotowują coś wyjątkowego – nieodpłatnie. Tego dnia w całej Polsce odbywają się tysiące darmowych treningów, zawodów, spotkań, pikników sportowych. Tego dnia cała Polska żyje sportem. Spójny program całego przedsięwzięcia jest dostępny na stronie wydarzenia. Najbliższy NDS już 14 września 2019.

Klub dla Rodzin 
To rodzinne miejsce pełne nieodpłatnych warsztatów, zajęć, kafejka, świetlica, wypożyczalnia gier planszowych i sala zabaw dla dzieci. Chcemy aby klub dla Rodzin Zwalcz Nudę był miejscem, w którym każdy poczuje się jak w domu, zawsze otwartym dla chętnych, pełnym atrakcji dla najmłodszych, starszych i trochę większych oraz z profesjonalnym wsparciem dla rodziców.Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Aktywna Rodzina
Praktycznie w każdy wakacyjny weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzały czas wspólnie i dobrze się bawiły! Każde spotkanie to gra miejska oraz piknik rodzinny, w którym uczestniczyć może każdy.

Akademia Elfów Świętego Mikołaja
Akademia Elfów to seria świątecznych gier miejskich odbywających się w różnych dzielnicach Warszawy. Święty Mikołaj tego dnia przeprowadza nabór na swoje Elfy.

Więcej o naszych projektach przeczytasz na stronie Fundacji.